עו"ד משה מויאל

עו"ד משה מויאל הינו בעל התמחות בתחום הנדל"ן.

למשה ניסיון רב בליווי עסקאות ופרויקטים בתחום הנדל"ן, לרבות נדל"ן למגורים, נדל"ן מניב (מסחר, משרדים, תעשיה וכיו"ב), עסקאות מכר ורכישת קרקעות, קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה מורכבות, התחדשות עירונית ועוד, והכל תוך מתן דגש, בין היתר, גם על ההיבטים הפיננסיים והמיסויים של אותם פרויקטים. כמו כן, למשה ניסיון ייחודי בייצוג נציגויות זרות ודיפלומטיות הפועלות בישראל במגוון תחומים.

את ניסיונו העשיר בתחום, צבר משה במשך 6 שנים כעורך דין במשרדי עורכי הדין המובילים בישראל, ש.בירן ושות' ופישר בכר חן וול אוריון ושות', שם לקח חלק בליווי עסקאות הנדל"ן הגדולות והמורכבות בישראל בעשור האחרון, בהן היה צורך במומחיות נוספות מעולם המשפט כגון, דיני חברות, מיסוי מקרקעין, תכנון ובניה, משפט בינלאומי ציבורי ופרטי וכיוב'.

כמו כן למשה התמחות בליווי קבוצות רכישה ורוכשים בקבוצות רכישה, ליווי פרויקטים של התחדשות עירונית ובתוך כך ליווי בעלי דירות ויזמים בפרויקטים של תמ"א 38 על סוגיה ופינוי בינוי.

השכלה:

בעל תואר ראשון (LL.B) במשפטים.

שפות:

עברית, אנגלית.

דוא"ל  moshe@moma-law.com

עו"ד יואב מלאכי

עו"ד יואב מלאכי הינו בעל התמחות בתחום הנדל"ן.

ליואב ניסיון רב בליווי של עסקאות מכר לרבות עסקאות של מכירה והשכרת נכסים מניבים, משרדים ומסחר, ומיסוי מקרקעין.

כמו כן, יואב מלווה פרויקטים של התחדשות עירונית- פינוי בינוי ותמ"א 38, קבוצת רכישה ועסקאות קומבינציה.

את דרכו החל יואב כעו"ד במחלקת הנדל"ן של משרד פישר בכר חן וול אוריון ושות', שם ליווה את לקוחות המשרד בעסקאות שונות ומגוונות בתחום הנדל"ן.

יואב מתמחה בליווי פרויקטים בכל שלביהם השונים, החל משלב גיבוש החזון התכנוני וכלה בשלב המימוש בפועל של הפרויקט לרבות בהליכי הרישום והמיסוי הכרוך בו.

השכלה:

בעל תואר ראשון (LL.B) במשפטים.

שפות:

עברית, אנגלית.

דוא"ל  yoav@moma-law.com